Digitálny merač dĺžky káblov RUNPOMETER RM35 - 10172

Kód: 10172
Novinka
5 hodnotení
Značka: Runpotec GmbH
ZADARMOZADARMO
2773 10172 runpotec runpometer rm35
€397,20 €331 bez DPH
2 až 3 dni

Digitálne meradlo dĺžky káblov RUNPOMETER RM35, ktorým možno presne merať dĺžku káblov, ale aj samostatných žíl, lán, rúrok alebo hadíc s priemerom 2-32 mm. Má krytie IP 44 (ochrana proti striekajúcej vode a prachu) a je extrémne odolný proti nárazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

RUNPOMETER RM35 má 

- ochranu proti striekajúcej vode a prachu (IP 44) 

- extrémne odolný proti nárazu, a preto sa skvele hodí predovšetkým pre elektroinštalácie na stavbách alebo do káblových skladov, napríklad pre záznamy káblových dĺžok.

- unikátne upevňovací otvárateľné puzdro umožňuje nasadiť RUNPOMETER RM35 na už natiahnutý kábel. Vodiace adaptéry umožňujú veľmi presné meranie s minimálnou odchýlkou.

- priebežne sčítanie - má dve tlačidlá, ktorými možno namerané hodnoty 

- odpočítavanie, ktorú možno zmerať vopred nastavenú dĺžku kábla. Počítanie dĺžky funguje oboma smermi. Pri dosiahnutí požadovanej dĺžky sa ozve akustický signál.

extrémne dlhá výdrž batérie (trvalá prevádzka 100 h bez podsvietenia). V prípade vybitia batérie sa namerané hodnoty zachovajú. Batéria sa nabíja cez konektor USB-C (obsahom dodávky vr. Nabíjačky).

- s popruhom a klipom ľahko upevniť k odvíjecímu systému X BOARD XB300 alebo XB 500. Dĺžku popruhu je možné nastaviť v rozmedzí 750 mm a 1200 mm. Alternatívne možno na popruh pripojiť kotvu, ktorá umožňuje pripevnenie na všetky bežné odvíjacie systémy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odvíjanie a preťahovanie káblov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.95 kg